Hakkımızda

ZER BİLGİSAYAR VE GÜVENLİK SİSTEMLERİ

İLETİŞİM:İNCİLİPINAR MH..36001 NOLU SOK 4B

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP

Tlf0342 2153071

Genel Yönetici - HALIL EKINCI

Genel Müdür - Sevgi Hanım

Muhasebe : Fatma Hanım

Müşteri Temsilcisi :Olcay Hanım :0542 3661662

Araç : M.Hanifi Gürbüz :0506 226 2688

Depo: İ.Halil Ceylan: 0543 471 6347

Teknik servis: M.Salih ASLAN : 0538 719 4593

Email: zerbilgisayar@msn.com

 

Misyon

Firmalar arası rekabetin sadece fiyatta değil, kalite ve hizmette de yapılması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız var olan pastadan aldığımız payı büyütmek değil , sektörü yeni ürünlerle tanıştırıp pastayı büyütmektir. Sektördeki çözüm ortaklarımız ve rakiplerimiz ile daima işbirliği içerisinde hareket ederek sektörün gelişime katkı sağlamak hedefindeyiz .

 

Şirket yapısı

2005 yılında Gaziantep şehitkamil’de kuruldu. Ürün portföyünde güvenlik kameraları, Network ürünleri, speaker çeşitleri, kablo ve multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi markalarıyla ithal etmekte veya kendi özgün markalarını kullanmakta.

ZER Bilgisayarın bünyesinde barındırdığı başlıca markalar, ztech,Everest, microlab, hadron,philips,asus, Mikado, Snopy, platoon, concort, avenır, ve pars'dir.

Şirketimiz Türkiyenin ileri gelen firmalalarıyla kontak halinde olup, ürün dağıtımını daha çok bu firmalar üzerinden yapmak. Bu firmalarla her türlü lojistik desteği sağlamaktadır.

 

Sunulan Hizmetler

Firmamız güneydoğu ve doğu bölgelerimiz’de bilgisayar,güvenlik ve telefon mağaza ve  bayilerimiz ile tüketicilerimizin hizmetindeyiz.

Ürünlerimiz lojistik gücümüz ve desteğimiz ile ürünlerimizi en kısa zaman da en sağlıklı şekilde tüketicinin hizmetine sunabilmekteyiz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X