Hakkımızda

ZER BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

GÜVENLİK İNŞAAT SANAYİ İTH.VE İHR.LTD.ŞTİ

İLETİŞİM:İNCİLİPINAR MH..36001 NOLU SOK 4B

ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP

Tlf0342 2153071

Genel Yönetici - HALIL EKINCI

Genel Müdür - Sevgi MAYDANOZOĞLU 0542 366 1662

Müşteri Temsilcisi :BURAK AVCI :0534 643 3203

Depo: MUHAMMED EMİN EKİNCİ: 0546210 0693

Teknik servis: ADEM KARAHAN: 0552 544 0027

Email: zerbilgisayar@msn.com

 

Misyon

Firmalar arası rekabetin sadece fiyatta değil, kalite ve hizmette de yapılması gerektiğine inanıyoruz. Amacımız var olan pastadan aldığımız payı büyütmek değil , sektörü yeni ürünlerle tanıştırıp pastayı büyütmektir. Sektördeki çözüm ortaklarımız ve rakiplerimiz ile daima işbirliği içerisinde hareket ederek sektörün gelişime katkı sağlamak hedefindeyiz .

 

Şirket yapısı

2005 yılında Gaziantep şehitkamil’de kuruldu. Ürün portföyünde güvenlik kameraları, Network ürünleri, speaker çeşitleri, kablo ve multimedya alanındaki diğer ürünleri de kendi markalarıyla ithal etmekte veya kendi özgün markalarını kullanmakta.

ZER Bilgisayarın bünyesinde barındırdığı başlıca markalar, ztech,Everest, microlab, hadron,philips,asus, Mikado, Snopy, platoon, concort, avenır, ve pars'dir.

Şirketimiz Türkiyenin ileri gelen firmalalarıyla kontak halinde olup, ürün dağıtımını daha çok bu firmalar üzerinden yapmak. Bu firmalarla her türlü lojistik desteği sağlamaktadır.

 

Sunulan Hizmetler

Firmamız güneydoğu ve doğu bölgelerimiz’de bilgisayar,güvenlik ve telefon mağaza ve  bayilerimiz ile tüketicilerimizin hizmetindeyiz.

Ürünlerimiz lojistik gücümüz ve desteğimiz ile ürünlerimizi en kısa zaman da en sağlıklı şekilde tüketicinin hizmetine sunabilmekteyiz.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et
,