Garanti Şartları

GARANTİ & TESLİMAT İŞLEMLERİ: 
Zer Bilgisayar Alışveriş Sistemi
      Zer Bilgisayar Online Satış Sitesi (Zerbilgisayar) da bulunan kategorilerden alışveriş sepetinize koyduğunuz ürünlere ait bilgiler ve

kredi kartı bilgileriniz siparişinizi onayladığınızda online olarak bankanıza ulaşır. Bankanız tarafından kredi kartınıza birkaç saniye içinde onay verildikten hemen sonra, siparişiniz ve gerekli bilgiler finans onayından geçerek bize ulaşır.

 

Zer bilgisayar'in güvenliğinden nasıl emin olabilirim?


      Zerbilgisayar online alışveriş merkezinde yapılan tüm işlemler ve veri iletimi dünyada geçerli en yüksek güvenlik standartları ilekorunduğundan, alışverişiniz sırasında kişisel ve kredi kartı bilgileriniz tamamen güvencededir.
Sitemiz içindeki gezintileriniz ve Kredi kartı ile yaptığınız işlemler 128 bit SSL ile şifrelenmektedir.

 

Garanti Şartları

     Tüketim Ürünleri haricindeki tüm ürünler aksi belirtilmedikçe 2 (iki) yıl garantilidir.

Siparişlerimin bana teslim zamanı ve süreci nedir?
    Yaptığınız alışverişlerinizde ürün elimizde var ise en geç 3 (üç) gün içinde size ulaştırılır.

Saat 17:30'den sonra verilen şehir dışı siparişlerin kargoları ertesi gün çıkar.

Kargo ile gelen Siparişim hatalı, eksik ya da zarar görmüş ise?
    Teslim aldığınız kargoyu lütfen teslim kağıdını imzalamadan önce kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz.Bu kural kargo teslimatları garanti şartnamesinde de vardır.Ve aynı anda teslimatı imzalamadan ,herhangi bir yanlışlık veyaeksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçerek ürünü teslim almayınız!
Hatalı yada eksik ürün, üretici veya ithalat problemi yaşamıyor ise en geç 3 iş günü içinde elinize ulaşır.Zarar görmüş ürünler teslim aldığınız gün içinde firmamıza bildirilmez ise değiştirme yapılamayacaktır.

Firmamız ürünlerin müşteriye teslimi konusunda garantördür. Çıkabilecek sorunları takip edecektir.

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kabul Et
,